Економіка
9.4K

В Олешках на стадионе снимают некачественный асфальт?

Об этом на своей странице в социальной сети фейсбук сообщим секретарь Олешковского городского совета Д.И. Чурсин. К своей записи Димитрий Иванович приложил фотографии подтверждения.

Цитата: Вже майже рік як Олешківська районна державна адміністрація на чолі з Кравченко-Скалозуб Оленою Валентинівною освоює десять мільйонів на реконструкцію стадіону. Громада чекає не дочекається, коли вже настане той день і всі бажаючі пройдуться по новим кортам, біговим доріжкам, малеча зможе відвідувати нові кружки та секції. На жаль, це, мабуть, буде ще не скоро!
Зауважу, що при цьому всі роботи, які замовлялись міською радою, виконані вчасно та в повному обсязі.
За десять місяців реконструкції стадіону депутати міської ради не отримали жодного документа від Кравченко-Скалозуб Олени Валентинівни стосовно проведених ремонтних робіт. Тому, що зараз робиться на стадіоні можна тільки здогадуватись. Співпраці та взаєморозуміння для кращого результату немає, як і немає поваги до думки депутатів міської ради. Сьогодні трактор зриває на тенісному корті асфальтне покриття, яке було покладено з грубим порушенням вимог ДБН. Про це депутатська комісія неодноразово казала пані Олені, але …. В результаті втрачено купу часу і коштів. Сподіваюсь, що це порушення все ж таки буде усунуто. До речі, витяжка в залі також з першого разу не вийшла, освітлення досі переробляють, і ще багато чого робиться зовсім непрофесійно. Добре, що доля нашого стадіону турбує не тільки депутатів міської ради, а й Верховної – Паламарчука Миколу Петровича. Тож, не зважаючи на перепони з боку районної адміністрації, продовжуємо контролювати ремонти і не дозволятимемо «реставраторам» спаплюжити стадіон.

Государству нанесен ущерб? За какие средства производится демонтаж? Согласна ли с таким раскладом подрядная организация которая выполняла работы по укладке? Что будет вместо снятого асфальта? 

Вопросов у правоохранительных органов к заказчику работ, Олешковской РГА, гараздо больше чем ответов. Отслеживаем данную ситуацию и будем держать вас в курсе.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.