Новини
1.2K

До Олешок завітав народний депутат України

Цитата із сайту Олешківської районної ради:

13 червня   в актовому залі Олешківської районної ради  відбулася зустріч з народним депутатом України Сергієм Володимировичем Шаховим. На зустрічі були присутні депутати усіх рівнів районної територіальної громади, представники бюджетних установ, комунальних закладів, громадськості, активісти, жителі району.

Зустріч розпочалася з виступу Сергія Володимировича, який розповів присутнім про себе  та свою роботу у регламентному комітеті Верховної Ради України,  навів приклади успішних громад та їх історії успіху. Після чого депутат відповідав на запитання, які найбільше турбували громадян. Основних тем для обговорення було три – медична  і пенсійна реформи та  питання децентралізації.

Щиро вдячні Сергію Володимировичу  за інформативну зустріч та сподіваємося на подальшу підтримку у розвитку нашого краю.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.