Новини
3.2K

Триває злочинне беззаконня чоловіка голови Олешківської РДА

Злочинне беззаконня чоловіка голови Олешківської РДА продовжується!

Як вже раніше писали інтернет видання про те, що на території Олешківського району група одних і тих же осіб постійно влаштовує підпали, як приватної так і державної власності. Ось і черговий підпал на Олешківщині довго чекати не довелося.

Нагадаємо, що раніше ця група осіб вже здійснила підпали авто громадської органзації учасників АТО Олешківського району, після чого, серед білого дня, в приутності працівників поліції, вони зухвало влаштували побиття людей на центральній площі в Олешках. Сюда можна додати штучний підпал лісу поблизу села Раденськ, для подальшого злочинного продажу. Тепер бандити від влади взялися тероризувати підприємців, обкладаючи їх даниною.

Інформуємо, що нещодавно Сергій Скалозуб, особисто, приїзжав на ринок в Олешківському районі та вимагав із підприємців данину. За зазначеним фактом, підприємцем було подано заяву до поліції про вчинення злочину, але “віз і нині там”.

Має місце ситуація, коли чоловік голови Олешківської РДА Сергій Скалозуб, повірив у свою безкарність та  продовжує зухвалу бандитьску діяльність, під прикриттям високої посади, котору займає його дружина.

17 червня 2018 року у підприємця з якого бандит від влади вимагав гроші, згоріла торгівельна точка.

Ось так представники Президента України наводять лад у Олешківському районі і це мабуть називається “Жити по-новому”, повертаючи Олешківщину у гарячі 90-і.

Цікаво чиє майно буде горіти наступного разу? Гадаємо, що із такими представниками Президента, чекати нам довго не доведеться….

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.