Новини
810

Звернення групи депутатів Олешківської райради вважається не поданим

У деяких засобах масової інформації Херсонщини з’явилося звернення з вимогою 14 із 36 депутатів Олешківської районної ради про скликання позачергової сесії Олешківської районної ради Херсонської області.

У зверненні група депутатів Олешківської райради вимагає скликання позачергової сесії з порядком денним про дострокове припинення повноважень голови Олешківської районної ради Потоцького П.Б. “у зв’язку з недотриманням ним норм регламенту Олешківської районної ради VII скликання”.

Розглянувши дану вимогу, повідомляємо, що звернення групи депутатів подане з порушенням відповідно до чинного законодавства, тому, згідно ст. 18 Регламенту, вважається таким, що не подане.

Тому розпорядження про скликання позачергової сесії щодо розгляду вимоги депутатів-заявників, заступником голови районної ради не видане.

Заступник голови Олешківської районної ради
К.М.БУГАНОВ

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.