Політика
3.5K

Отримав посаду і землю – спілка ветеранів АТО вже не потрібна

Як голова спілки учасників АТО Зарівний О.Г. своїх побратимів кинув!

Є в Олешківському районі офіційно зареєстрована спілка учасників бойових дій та ветеранів АТО Олешківського району, яку очолює Зарівний Олександр Григорович.

На початку своєї діяльності Зарівний О.Г. був одним з найактивніших АТОвців по відстоюванню прав та інтересів ветеранів, аж доки не отримав те що він найбільше бажав! А бажав Олександрович Григорович лише одне – зайняти якесь тепле місце в органах влади та отримувати постійну заробітну плату. Зарівний відразу погодився на пропозицію Кравченко-Скалозуб О.В. продати свою совість й побратимів за бажане крісло в Олешківській районній адміністрації. Пізніше він виграв конурс “без конкурсу”, оскільки був єдиним кандидатом.

Далі Олександрович Григорович почав беззаперечно виконувати вказівки голови РДА і за своїх хлопців взагалі забув, тому що своєї особистої, основної мети він вже досяг. Отримав земельні ділянки і на себе і на дружину (в той час, коли у багатьох хлопців немає жодної) та високу посаду із гарною зарплатнею.

Таку поведінку Зарівного активно обговорюють учасники АТО. Так, захисник Донецького аеропорту, “Кіборг” Віталій Кульчицький, який має численні нагороди та відзнаки Президента України, скаржиться, що спілка учасників АТО, яку очолює Зарівний А.Г., аж нічим не допомогли Віталію, хоча його проблеми керівнику спілки добре відомі. Тому Кульчицький заявив про небажання перебувати у такій спілці.

Ось вам приклад того, як саме Зарівний О.Г.  використав ветеранів АТО для досягнення особистих цілей і тепер побратими йому вже не потрібні. Сумно й годі….

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.