Новини
904

Команда Олешківської гімназії в гостях районної ради

Учасники міжрегіонального інноваційного проекту із профорієнтації учнівської молоді «Профікемп» – команда Олешківської гімназії (учні 9 класу) «ЛюбоSvit» разом зі своїми керівниками завітали до Олешківської районної ради, аби дізнатися особисто, що представляє собою районний орган місцевого самоврядування.
З неймовірним захопленням і цікавістю старшокласники слухали радника голови районної ради Людмилу Шелудько, яка з великим задоволенням надала інформацію про діяльність представницької влади. Віримо, що «ПрофіКемп» стане для юних мешканців нашого краю добрим стартом на шляху до самореалізації, а отже – запорукою успіху кожного з них.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.