Політика
2.7K

Кравченко-Скалозуб протизаконно залишає дітей без відпочинку

 

Беззаконня з боку голови Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В. триває й далі!

Як стало відомо нашому виданню, керівником центру по обслуговуванню установ та закладів освіти району було своєчасно проведено електронні торги, але учасник помилково не додав необхідну довідку, виходячи з чого визначення його переможцем було б протизаконним. Тому, аби своєчасно надати відпочинок дітям, М.Ю. Литвиненко письмово звернувся до голови РДА с проханням погодити укладання прямої угоди з переможцем, після чого почався справжній політичний шантаж!  Необхідна сума угоди – 126 300 грн. Однак, в порушення вимог частини 1 статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”, згідно якого цей закон може застосовуватися лише до замовників, якщо вартість послуги дорівнює або перевищує 200 000 грн., Олена Валентинівне застосовує своє власне корупційне роспорядженння, яким вона на власний розсуд встановила пороги, дозволяє або відхиляє угоди з виконавцями послуг і підрядними організаціями, відверто займаючись корупцією.

Фактично, голова РДА перевищує свої повноваження та перешкоджає проведенню коштів, що передбачені районною радою на відпочинок дітей і тим самим ігнорує рішення депутатів ради. Мотивацією такої відмови, а фактично й шантажем з боку голови РДА Кравченко-Скалозуб О.В. є те, що вона надасть згоду на проплату коштів на відпочинок малечі лише у разі, якщо керівник комунальної установи Литвиненко М.Ю., який є головою районної партійної організації “Радикальна Партія” Олега Ляшка, забезпечить явку на незаконне засідання сесії районної ради депутатів цієї партії, яке Каравченко-Скалозуб О.В. планує провести 26.06.2018 року, та примусить своїх однопартійців проголосувати за недовіру голові районної ради Потоцькому П.Б. Шантажує, наче то діти Миколи Литвиненко не зможуть оздоровитись за державні кошти, а не діти всього району!

Висновки робіть самі, як голова РДА Кравченко-Скалозуб О.В. турбується лише про власні хворі амбіції і чергову політичну дестабілізацію, а не про відпочинок наших із Вами дітей! Це мабуть в Олешках має назву жити “по-новому”, коли ганебна політична особа зухвало і протизаконно спекулює долею дітей заради досягнення особистих політичних інтересів, використовуючи адміністративний ресурс для тиску на народних обранців.

Коли нарешті закінчиться це беззаконня?

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.