Новини
2.6K

Як поплічників Кравченко-Скалозуб О.В. затримують на хабарах!

Як нещодавно повідомляли деякі змі співробітниками СБУ у Херсонській області на хабарі було затримано Козачелагерського сільського голову поплічника голови РДА Кравченко-Скалозуб О.В. по розкраданю бюджетних коштів на будівництві дитячого садочка “Казка”, що знаходиться у с. Козачі Лагері. І ось сьогодні 04 липня 2018 року, як стало відомо нашому інтернет виданню, затримано ще одного поплічника та підлеглого голови Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В. архітектора Олешківської РДА Дяченка В.П.

Нарешті правоохоронні органи звернули увагу на той безлад та корупцію що відбувається в Олешківському районі під керівництвом (кришуванням) голови РДА Кравченко-Скалозуб О.В. Ряди поплічників голови РДА завдяки правоохороним органам скорочуються.

Цікавим є лише питання – хто наступний?

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.