Події
1.1K

За що саме на Херсонщині вимагають долари?

Звичайно ж за землю: прокуратура повідомляє, що сьогодні, 4 липня, під час отримання неправомірної вигоди, викрито посадовця Олешківської районної державної адміністрації, який вимагав тисячу доларів за погодженням документації на земельну ділянку.

Прокуратурою Херсонської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди у розмірі 1 тис. дол. США, керівником одного зі структурних підрозділів Олешківської районної державної адміністрації, якi останнiй вимагав вiд місцевого жителя за погодженням технічної документації на земельну ділянку.

Після проведення всіх необхідних слідчих дій буде вирішено питання щодо оголошення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368 КК України, та обрання запобiжного заходу.

Прокуратура Херсонської області

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.