Новини
12.7K

Скільки грошей Кравченко-Скалозуб мріє вкрасти у дітей сиріт по державній програмі?

Держава  робить гарну справу!

Знайдено гроші на придбання житла для дітей сиріт. Але, як завжди, найбільша біда України – це корупція! Олешківському району не пощастило більше за інших, адже головою РГА в нас сьогодні працює не зовсім шанована пані Олена Валентинівна. Громадянка Краввченко-Скалозуб вже визначила, які саме будинки в Олешках вона хоче придбати для дітей сиріт за державні кошти.

Перший варіант на фото!

За цей будинок по вул. Софієвська Олена Валентинівна готова заплатити власнику…

УВАГА – 1  795 580 грн., що становить 69 тис. $ США. Але всім мешканцям міста Олешки відомо (котрі цікавились цінами на нерухомість), що багато років цей будинок намагались продати за 40 тис. $ США і черги з покупців немає. Відомо, що власники вже навіть були готові його віддати за 35-37 тис. $ США.

Така сама ситуація із другим будинком за адресою пров. Північний 11.

Дивимось фото далі!

За цей будинок Кравченко-Скалозуб хоче заплатити власнику 1 568 190 грн., що складає 61,5 тис. $ США. Треба відзначити, що такая ціна теж значно перевищує показник, котроий значився у уголошеннях щодо продажу будинку.

Загальна сумма котору Олена Валентинівна сьогодні намагається “освоїти” за державною програмою, складає 3 625 062 грн. 

Окремо потрібно відзначити технічний стан будинків, це все добре видно на фото. І сюди вона планує поселити дітей, аби більше вкрасти. Чи відповідає такий стан нормам? Гадаємо, що відповідь на це питання вам і так відома.

Скільке ще наш Олешківсткий край буде грабувати це зухвале корупційне кодло на чолі із Краввченко-Скалозуб та її посіпак?

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.