Політика
9.5K

Олешківський писака вже набрехав на авто з євробляхами

Про те, хто такий Андрій Соков і про його системну брехню в інтернеті на замовлення Кравченко-Скалозуб Олени Валентинівни, в Олешках вже всім добре відомо. Але сьогодні ми хочемо в черговий раз розповісти читачам про відношення цієї людини до законів України та його «надзвичайно високих» моральних якостях!

Як виявилось, вести кружки за бюджетні кошти (де він навіть не з’являється і лише отримує зарплатню), бути радником голови РГА і писати брехні в інтернеті досить вигідна справа, адже за досить короткий час пане Андрійко вже заробив собі на авто, ось воно на фото!

Сусіди кажуть, що регулярно бачать Сокова за кермом, але ж є невеличкий нюанс! Андрій не має прав для керування авто і лише вчиться, для їх отримання, тож фактично є порушником! Закони України і ПДР? Навіщо, якщо ти працюєш на клан браконьєрів та корупціонерів з Олешківської РДА!

Далі більше!

Авто має європейську реєстрацію, як в народі кажуть #ЄВРОБЛЯХИ. Навіщо українська державна реєстрація, якщо є Олена Валентинівна, котора може в разі чого, зробити декілька дзвінків і все «порішати» за свого писаку-брехунця? Чи внесе Андрій Соков такий транспортний засіб до своєї деклорації і як саме він це зробить, запитання без відповіді… Хіба може відомий “правдоруб” зробити інакше? Він же пише кожного дня про злочинну владу та корупцію!

Через кого і як Соков купив авто? Мабуть громадянин РФ Андрій Літваков допоміг, він же на цьому добре розуміється, адже така сама реєстрація і на його авто, котре майже кожного дня стоїть біля будівлі Олешківської РДА. Стоїть вона там тому, як виявляється, бо не може наша «гарна», «красива», «патріотична», «розумна» і «досвідчена» Олена Валентинівна, представник президента України в Олешківському районі, обійтись без порад цього зрадника України та афериста, під керівництвом котрого друкували бюлетені для так званого кримського «референдуму».

За які гріхи людям в Олешках призначили таку ганьбу та її поплічників керувати районом на високу посаду, можна тільки здогадуватись, але факт залишається фактом…

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.