Новини
1.1K

Андрій Соков знову при роботі

Про те, хто такий Андрій Соков і про його системну брехню в інтернеті на замовлення Кравченко-Скалозуб Олени Валентинівни, в Олешках вже всім добре відомо. Але сьогодні ми хочемо в черговий раз розповісти читачам про  його «надзвичайно високі» моральні якості!

Як вже писало наше інтернет видання, Андрій Соков проводив гуртки за бюджетні кошти (де він навіть не з’являвся і лише отримував зарплатню), однак це фактично  була данина голови Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В. за його  брехні в інтернеті проти опонентів замовниці. За цей досить короткий час, обслуговуючи голову РДА пан Андрійко  заробив собі на авто! Але після гучного скандалу в Центрі дитячої та юнацької творчості, де Соков Андрій не працював, а лише отримував заробітну платню, 14 червня 2018 року за наказом керівника Центру його було звільнено з посади.

І ось для “нашого” писаки Андрійка, місця в Олешках стало за мало і він вирішив підкорити місто Херсон  (аппетит приходить під час їжі). Так як писали деякі інтернет видання у липні місяці цього року, Соковим А. було подано декларацію до НАЗК за 2017 рік на зайняття вакантної посади начальника відділу культури Херсонської міської ради. Дізнавшись таку новину жителі Олешок вже спокійно зітхнули, вважаючи, що нарешті “наш” писака почне працювати і бруду в місті від його писанини стане менше.

Однак не так сталося, як гадалося! Враховуючи те, що міста Херсон і Олешки розташовані поруч, у Херсонській міській раді швидко з’ясували, що Соков А. є аморальною людиною здатною на все заради власної наживи (“слави” в місті Олешки він собі нажив )!

Оскільки у Херсоні у Андрійка з працевлаштуванням не склалося (а грошенята на паливо для нової автівки потрібні та й їсти хочеться), то “наш” Андрійко був змушений повернутися до Олешок і налагодженої “схеми” –  керівника  гуртка в Центрі дитячої та юнацької творчості (за протеже Кравченко-Скалозуб О.В.) де можна спокійно не працювати, лише отримувати заробітну плату і писати свої звичні брехні. Ось наказ про його призначення.

Наше інтернет видання сподівається на те, що депутатський корпус районної ради буде контролювати провдення гурткової роботи Андрієм Соковим, бажано в онлайн трансляціях, щоб кожен платник податків зміг на власні очі побачити чому навчає наших дітей ця аморальна людина і як використовуються бюджетні кошти!

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.