Спорт
14.5K

Збірна Великокопанівської сільської ОТГ здобула право представляти Херсонську область на Всеукраїнських спортивних змаганнях у Вінниці

8 вересня 2018 року в місті Бериславі у спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва у День фізичної культури та спорту збірна Великокопанівської ОТГ взяла участь у фінальних змаганнях ІІІ етапу обласної Колосіади «Краща сільська спортивна громада Херсонщини 2018 року» і виборола I місце серед  сільських ОТГ.  

В урочистому відкритті Колосіади та фінальних змаганнях взяли участь більше 450 учасників, тренерів, суддів, офіційних представників з 12 сільських і селищних громад, міст Берислава та Херсона. Команд-учасників привітали Володимир Коновалов, голова Бериславської районної ради, Луїза Кірсанова, виконавчий директор ГО «ХОВ НОК України», Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова постійної комісії Бериславської районної ради, Ольга Кондратьєва – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Бериславської райдержадміністрації та В’ячеслав Роль, голова ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

Після закінчення урочистого відкриття розпочалися змагання за звання переможців у 9 видах спорту: 5-и командних першостях – волейболі (жінки, чоловіки), футзалі (жінки, чоловіки) і перетягуванні канату (чоловіки) та 4-х особистих першостях – гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах. В змаганнях мали право брати участь тільки спортсмени-аматори, які постійно проживають і зареєстровані у селі або селищі, за яке змагалися.

Вдруге до програми Колосіади були включені змагання у естафеті з елементів ігрових видів спорту серед сільських спортивних родин.

         Збірна Великокопанівської ОТГ виборола I місце серед 6 збірних ОТГ Херсонщини, які взяли участь у змаганнях. Спортсмени з Великокопанівської ОТГ привезли додому 7 перемог.

 

З 4 по 7 жовтня 2018 року  збірна Великокопанівської ОТГ буде приймати участь у Всеукраїнських  спортивних змаганнях громадської організації «ВФСТ «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад у місті Вінниця!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.