Новини
1.1K

В Олешківському районі Херсонщини відбулися урочистості з нагоди Дня рятувальника

Оберігати державу та її громадян від вогню, стихії, надзвичайних ситуацій – це сильна і благородна справа, це шлях обраних, свідомий вибір кожного, хто вступає до лав вогнеборців.

Ми розуміємо, що небезпека може прийти будь-якої миті, дивимося в очі вогню та стихії і знаємо, що допомагаючи і рятуючи інших, вони ризикують власним життям. Запобігти, врятувати, допомогти – саме ці високі завдання є для кожного борця з незваним лихо життєвим кредо.

Тож відзначення професійного свята з нагоди Дня рятувальника в Олешківському районі є визнанням неоціненого внеску людей мужньої професії, людей сильним духом, які з честю забезпечують надійний захист і збереження життя людей від надзвичайних ситуацій, вогню та стихії.

Висловлюючи глибоку вдячність шановним рятівникам за високий професіоналізм, людяність, гідне виконання службових обов’язків та активну участь у житті Олешківського краю, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький побажав присутнім доброго здоров’я, наснаги та успіхів у благородній місії.

За значний внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, мужність і відвагу очільник депутатського корпусу Павло Потоцький нагородив Почесними грамотами та Подяками кращих представників мужньої професії.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.