Події
2.5K

В Олешки завітав народний депутат України

Сьогодні із робочим візитом в Олешки завітав народний депутат України від Радикальної Партії Олега Ляшка Силантьєв Денис Олегович.

Представники органів місцевого самоврядування, депутати, голова районної ради, міський голова та жителі Олешок обговорили багато нагальних проблем із Денисом Олеговичем, отримали із перших вуст інформацію про те, чим сьогодні живе Верховна Рада України і які нам потрібно чекати зміни в законодавсті.

Присутні на зустрічі подякували народному депутату за увагу до проблем Олешківського краю і щиро сподіваються на дієву допомогу у їх вирішенні.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.