Новини
2.5K

Андрій Соков втік з місця ДТП в Олешках

Сьогодні ми вже повідомляли про ДТП в центрі міста Олешки за участі головного місцевого БРЕХУНЦЯ по найму Андрія Сокова. Хоча він і не є винуватцем дорожньої пригоди, але очевидці стверджують, що саме ПИСАКА голови Олешківської РДА був за кермом авто. Підтверджують цей факт і коментарі в соціальних мережах від тих людей, котрі були на місці під час аварії.

Пізніше стало відомо, що Андрій Соков ховаючись від відповідальності втік з місця пригоди, адже ПИСАКА керував авто без посвідчення водія. Далі туди привезли батька Андрія Сокова, наче то він керував транспортним засобом на час пригоди.

Питання до читачів ОлешкиNEWS. Хіба це не питання чеснот людини, котра кожен день зухвале бреше в інтернеті на замовлення за бюджетні кошти району через фіктивне ведення так званої “школи журналіста” та інших злочинних схем крадіжки бюджетних коштів?

Людина використовує авто на #євробляхах, ухилячись від українських податків, керує авто без посвідчення водія, втікає з місця ДТП та систематично не знаходиться на робочому місці, за що йому щодня нараховується заробітня плата з кішень платників податків!

Ось такий у нас сьогодні очільник влади в районі та її ЗАВЗЯТА КОМАНДА ПРАВДОРУБІВ. Це ганьба якась для Олешок, просто ганьба… 

Пане президенте, скільки ще Олешківському краю терпіти це непоразуміння у владі, котре щодня остаточно знищує Ваш рейтинг на Херсонщині?

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.