Новини
895

200 родин з Олешківського району отримали допомогу

Адже в ці дні було організовано надання гуманітарної допомоги (одяг, взуття, дитячі візочки, ліжка, іграшки) від благодійного фонду «Я майбутнє України». Більше 200 сімей отримали гуманітарну допомогу.

За повідомленням Центру, представники фонду побували в дитячому відділенні КП «Олешківська центральна районна лікарня» та відвідали обласну дитячу туберкульозну лікарню.

Висловлюємо щиру подяку команді БФ «Я майбутнє України» та особисто президенту Марті Левченко за активну життєву позицію, за бажання змінити світ на краще.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.