Новини
1.2K

Оперативники швидко розшукали зниклу дівчину з Олешок

Нагадаємо, що в місті Олешки 24 грудня 2018 року зникла 14 дівчина. Зі слів свідка, невідомий чоловік примусово посадив неповнолітню на заднє сидіння автомобіля та повіз у невідомому напрямку. Поліція відкрила кримінальне провадження за ст.146 Кримінального кодексу України «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини».

Як повідомив начальник Олешківського відділення поліції Сергій Ященко, працівники поліції провели великий обсяг роботи, щоб якнайскоріше розшукати дівчину, відпрацьовувалися різні версії причин викрадення. Перевіривши зв’язки дівчини, оперативники вийшли на 16-річного жителя міста Дніпрорудне Запорізької області. Під час візиту до його будинку поліцейські виявили там зниклу. З дівчиною було все добре.

Вона розповіла, що кохає хлопця і збирається за нього заміж. Батьки новоспеченого нареченого зателефонували батькам дівчини і пояснили всю ситуацію. Мати неповнолітньої погодилася, щоб донька і надалі жила у майбутніх родичів.

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.