Новини
633

Поліція Херсонщини застерігає від Інтернет шахраїв

За добу троє мешканців Херсонщини стали жертвами шахраїв, які продавали умовний товар через Інтернет-сайти та соціальні мережи.

В Новотроїцьке відділення поліції звернулась 42-річна жителька с. Воскресенка. Жінка розповіла, що на одному із Інтернет сайтів вона знайшла оголошення про продаж мопеду. Домовившись з продавцем про умови відправлення, вона перерахувала гроші в сумі 6000 гривень, але товар не отримала.

Цього ж дня в поліцію звернувся 43-річний житель Нової Каховки. Чоловік розповів поліцейським, що хотів купити електроінструменти через мережу-Інтернет. За товар чоловік перевів на банківський рахунок продавцю 2000 гривень, а свій товар й досі не отримав.

Також невдалою стала покупка через соціальну мережу для 34-річної херсонки. Жінка замовила одяг, перерахувала гроші в сумі 2000 гривень, але, як і попередні заявники, товар не отримала. За всіма фактами поліція проводить перевірку.

Шановні громадяни! Будьте обачними, коли замовляєте товар через Інтернет. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів. Користуйтеся послугою поштових перевізників – оплата за товар після його отримання та перевірки.

У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102».

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.