Новини
635

Ралли в Олешковских песках станет платным

По Олешковской пустыне на Херсонщине очень часто ездят экстремалы на джипах либо квадроциклах. Ездят по грунтовке у Подокалиновки Олешковского района – там находится площадка с перепадом высот, столь любимая джиперами, – сообщают Херсонці.

Но с 2018 года это место вошло в территорию Нацпарка «Олешковские пески». По словам Андрея Непрокина, директора НПП «Олешковские пески», запрещать они ничего не собираются. Но лихачить вне дороги будет запрещено, за это будут удалять из парка.

Также само ралли станет платным – деньги пойдут на развитие парка. Осталось только дождаться подписания указа о передаче земли для НПП Президентом Украины.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.