Політика
13.0K

Неадекватное поведение главы Олешковской РГА Кравченко-Скалозуб

Дорогие читатели думаем многие лично знают и читали, как неадекватно ведет себя глава Олешковской РГА Кравченко-Скалозуб Е.В. и чем ближе она к увольнению со своей должности тем неадекватнее ее поведение.

Вот вам последний пример того как эта неадекватная гражданка общается с простыми людьми в сети фейсбук и дает ответ такими картинками людям которые не разделяют ее мнение.

По этому дорогие читатели, благодаря таким неадекватным, сварливым бабам как глава Олешковской РГА Кравченко-Скалозуб Е.В., такой низкий рейтинг в Олешковском районе у дествующего Президента Украины!

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.