Новини
2.8K

Найбідніший корупціонер з Херсонського обласного управління Держгеокадастру Лабенок О.І.

Мабуть всі жителі нашої області погодяться, що наша Херсонська область є аграрною, іншої роботи окрім оброблення земель важко знайти.
Тому вільних земельних ділянок обмаль. Крім того на ці ділянки Держгеокадастром проводяться аукціони і ціни на їх оренду враховуючи велику конкуренцію не є низькими.
Але якщо мати зв’зки з інспекторами з охорони земель Херсонського обласного Держгеокадастру то можна під їх прикриттям обробляти ділянки без перемог на аукціонах і без сплати оренди землі, звісно ж не безкоштовно.
Як приклад, є такий головний спеціаліст відділу контролю за використанням та охороною земель в Олешківському та Білозерському районах Лабенок Олександр Іванович, який мав би контролювати недопущення використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів.
Але Олександр Іванович швидко зрозумів, як можна й показники зробити й себе не образити.
Так згідно декларації Лабенка О.І. поданої до НАЗК за 2017 – 2018 роки заробітна плата, яку він отримав в управлінні Держгеокадастру Херсонської області становить трохи більше 200 000 грн. Транспортні засоби у його декларації також відсутні, окрім саморобного причіпу.
Але думаємо, що жителі, як Олешківського так і Білозерського району добре знають, що Лабенок О.І. на причіпі не їздить, а їздить на доволі недешевій іномарці і не на “евробляхах”, а на Хонді Аккорд Української реєстрації.
Таке авто на порталі Авто Ріа коштує близько 220 000 грн., що дорівнює дворічній зарплаті Олександра Івановича.


Мабуть О. Лабенок був вимушений перебувати на дієті щоб придбати це недешеве авто.
Сподіваємось, що правоохороні органи звернуть увагу, що користуючись автомобілем, Лабенок О.І. не вніс його до декларації, що є порушенням Закону.
Але про дієту це ми пожартували, тут все значно простіше, Лабенок О.І. просто заплющює очі, за окрему оплату, на незаконне оброблення земельних ділянок в підконтрольних йому районах.
Ось звідки з’являються дороговартісні автомобілі у таких інспекторів, як О.Лабенок.
Сподіваємось, що керівництво Держгеокадастру зверне увагу на корупційні оборутки О.Лабенка, який перш за все ганьбить керівництво управління Держгеокадастру у Херсонській області так і честь державного службовця.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.