Новини
1.4K

Чи стане в.о. старости Брилівки Медведєва головою Виноградівської ОТГ

Мабуть усі читачі добре знають, що Президент України В. Зеленський підписав Указ про розпуск Верховної Ради України та призначив дострокові вибори Народних депутатів на 21 липня 2019 року.
Цей Указ Президента активізував політичні процеси не тільки у всій країні, але й зокрема у Олешківському районі.
Мабуть той хто слідкує за політикою розуміє, що боротьба за посаду Народного депутата України у 186 окрузі, куди входить Олешківський район, обіцяє буди досить цікавою.
Хоча усім зрозуміло, що серйозний претендент на депутатське крісло лише один – це діючий Депутат ВРУ Федір Негой.
Але є й ще один конкурент, який вже бачить себе у кріслі Народного депутата це підозрюваний у підпалах 600 га Олешківського лісу та у вбивстві громадської активістки К. Гандзюк – Євген Рищук, підтримкою якого заручилася в.о. старости селища Брилівка Медведєва І.Г.
Яка, як стало відомо з достовірних джерел, за підтримки Є. Рищука, що обіцяє останній сприяння після перемоги на виборах до ВРУ, вже бачить себе у кріслі голови Виноградівської ОТГ, оскільки не може пробачити діючому голові ОТГ Шматенку С.В. його обіцянку призначити її своїм заступником, яка так і не була виконана.


Тим паче, за нашою інсайдерською інформацією вибори сільських, селищних, міських голів та депутатів місцевих рад відбудуться цієї осені, оскільки Президент України В.Зеленський намагається перезавантажити всю владу.
Думаємо, що чекати залишилося недовго і ми з вами будемо спостерігачами цікавих політичних баталій де посадовці однієї громади і команди, опиняться по різні соторони барикад!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.