Новини
3.3K

За скільки продався голова Виноградівської ОТГ Шматенко С.В.?

За скільки продався голова Виноградівської ОТГ Шматенко С.В.?
Як нещодавно писали інтернет видання нашої області, що на минулій сесії Виноградівської ОТГ Олешківського району розглядалося питання щодо надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки площею 0.1537 га у селищі Брилівка за адресою: вул. Садова, 1, на дві земельні ділянки 0.15 га та 0,0037 га. Це рішення не підтримали депутати та й навіть сам голова ОТГ Шматенко С.В. був проти прийняття цього рішення!
Але як показала сьогоднішня сесія Виноградівської ОТГ жадібність Шматенка С.В. все ж перемогла порядність, честність та здоровий глузд! Шматенка С.В. просто купили! Ось таку непорядну людину обрали мешканці селища Брилівка. Прикро, що кошти потрапили в карман йому та в.о. старости селища Брилівки Медведєвої І.Г. а в бюджет потрапив нуль.
Мабуть Шматенку С.В. не вистачає коштів на найманих працівників на його полях, за роботу яких він теж не сплачує жодної копійки до бюджету.
Ось так просто такі аферисти та казнокради як Медведєва І.Г. на чолі зі Шматенком розбазарюють землі Брилівчан!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.