Новини
4.0K

Депутат Виноградівської ОТГ Коваленко порушив антикорупційне законодавство


Сьогодні у нашій статті мова піде про нічим не примітного на перший погляд депутата Виноградівської ОТГ Коваленка Сергія Вікторовича.
Думаємо всі розуміють, що найбільшим багатством у Олешківському районі є земля, а особливо якщо маєш вплив на її розподіл.
Головою земельної комісії, який має вплив на її розподіл є як раз ніхто інший, як депутат Виноградівської ОТГ Коваленко Сергій Вікторович.
Закон України “Про місцеве самоврядування” визначає, що постійні комісії формуються відповідними радами за поданням голови ради.
То чи може випадкова людина потрапити на голову найважливішої у селі земельної комісії? Думаємо що ні.
Так от голова земельної комісії, під виглядом патріотизма, разом з сільським головою Шматенком С.В. під “шумок” “вирішують” свої земельні питання.

Згідно декларації про майновий стан за 2017 рік поданої до НАЗК головою земельної комісії Виноградівської ОТГ Коваленком С.В., його заробіток та заробіток його родини становив 3900 грн., це отримання оплати за оренду землі.

Коваленко С.В. згідно його декларації є безробітним, як і вся його родина. Родина голови земельної комісії складається з 4-ох осіб, а семе: сам декларант його дружина, син та донька.

Виникає питання чи можливо сім’ї з 4-ох осіб прожити цілий рік на суму у 3900 грн., думаємо відповідь й так очевидна.

Але вже за 2018 рік депутат Коваленко С.В. декларацію до НАЗК про свій майновий стан взагалі не подав, чим порушив вимоги статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” за що законом передбачена або адміністративна або кримінальна відповідальність.
Мабуть депутату Коваленку С.В. є що приховувати.

За нашою інсайдерською інформацією окрім “дерибана” землі у Виноградівській ОТГ, депутат Коваленко С.В., який в силу своїх депутатських повноважень має доступ до інформації по усім земельним ділянкам у громаді, заробляє кошти у тандемі з інспектором з охорони земель у Олешківському районі Держгеокадастру Лебенком О.І. на “зливані” зазначеної вище інформації останньому.

Схема заробітку цієї пари дуже проста, депутат Коваленко С.В. є інформатором інспектора Лабенка О.І., а в народі простим “стукачем”, який зливає інформацію про незаконне зайняття земельних ділянок жителями с. Виноградове – інспектору Лабенку О.І., який за цією “наводкою” виїздить на поля у с. Виноградове та під приводом складання приписів та накладення штрафів на громадян, вимагає кошти, частину з яких за цю “цінну” інформацію надає депутату Коваленку С.В.

Ось такий “патріот” живе у с. Виноградове, який заробляє на мозолях своїх односельців.

Сподіваємося, що за цією інформацією правоохоронні органи здійснять перевірку і цей порушник, як мінімум потрапить до Мінюстівського переліку корупціонерів і не зможе більше обиратися в депутати, а як максимум понесе кримінальну відповідальність!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.