Без категорії
3.3K

Що отримала в.о. старости Медведєва за продаж Брилівки до ОТГ


Журналістам нашого інтернет видання розповіли дуже цікаву історію про створення Виноградівської ОТГ. Ось, що стало відомо. Жителі Брилівки та й депутати ще Брилівської селищної ради мабуть пам’ятають як їх переконувала, ще на той час голова Брилівської селищної ради Медведєва І.Г., об’єднатися з селом Виноградове та селом Тарасівкою! Медведєва І.Г. обіцяла заможнє, безхмарне життя брилівчанам та жителям села Мирне і що об’єднання чи не єдиний шлях для розвитку Брилівки та села Мирне!
Але як вдалося з’ясувати робила це вона не за ради добробуту мешканців Брилівки та села Мирне, а просто зі своїх корисливих мотивів та з метою особистої наживи.
Хочемо нагадати, що об’єднання сільських рад здійснювалося на підставі перспективного плану затвердженого рішенням Херсонської обласної ради. Намагання села Тарасівки та Виноградове здійснити об’єднання без селища Брилівки були приречені на провал.
Отже голови сільских рад Тарасівки та Виноградове були вимушені домовлятися про об’єднання з головою Брилівки Медведєвою І.Г.
І врешті решт вони дійшли згоди і об’єднання все ж таки відбулося.
Які ж плюси отримала від цього Брилівка та село Мирне запитаєте ви? Звісно, що ніяких адже навіть інфраструктурну субвенцію й ту Брилівка не отримує, оскільки вона не передбачена для селищ міського типу.
А ось Медведєва І.Г. зиск від об’єднання таки отримала. Так у день виборів голови Виноградівської ОТГ та депутатського корпусу Інна Георгіївна подарувала своєму сину яхту, вартість якої приблизно становить 17 000 американських доларів, а згодом ще й водний мотоцикл вартість якого складала близько 6000 американських доларів.

На фото син в.о. старости Медведєвої І.Г. та подарована яхта.

 

Приблизна вартість подарунків на OLX.

Тож, кому яка користь і хто від цього виграв судити вам шановні читачі.
Р.s. У нашої редакції лише одне питання звідки такі гроші на такі дорогі подарунки у в.о. старости Брилівка Медведєвої І.Г., яка ніколи не займалася бізнесом і вже близько 10 років перебуває на службі в органах місцевого самоврядування!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.