Новини
5.0K

Що спільного між головою Виноградівської ОТГ Шматенко та головою земельної комісії Коваленко?

Шановні читачі сьогодні мова знову піде про дерибан земельних ділянок у Виноградівській ОТГ Олешківського району.
Як писали деякі інтернет видання, що депутати Виноградівської ОТГ обурені тим, що земельні ділянки у громаді під об’єктами торгівлі роздають “наближеним” керівнцтва ОТГ за дарма. Але проаналізувавши рішення Виноградівської ОТГ, можновладці й про себе не забувають, це ж для атовців не має вільних ділянок, а для себе “коханих” такі ділянки знаходяться швидко.
Так на 20 сесії Виноградівської ОТГ, яка відбулася 27 липня 2018 року розглядалися два проекти рішень про виділення у власність земельних ділянок. Кому ви думаєте вони дісталися? Все вірно родичам голови ОТГ Шматенко С.В. та голові земельної комісії Коваленку С.В. та його родичам.
Так пунктом 1.14 рішення №485 було виділено 0.25 га Шматенко Тетяні Миколаївні – дружині голови ОТГ та пунтом 1.15 цього ж рішення було виділено 0.25 га Шматенко Галині Сергіївні – донці голови ОТГ.


Пунктом 2.2. іншого рішення цієї ж сесії № 489 було виділено у власність земельну ділянку площею 0.25 га голові земельної комісії – Коваленку Сергію Вікторовичу та пунктом 2.3. цього рішення було виділено у власність земельну ділянку площею 0.25 га донці голови земельної комісії – Коваленко Аліні Сергіївні.

Ось так під “шумок” ці два спільника безоплатно отримали 1 га землі!
P.s. Ось така турбота цих можновладців про Виноградівську громаду та хлопців які пройшли горнило війни на сході!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.