Без категорії
1.9K

Скільки коштує позашляховик для голови Виноградівської ОТГ Шматенка

Шановні читачі сьогодні мова знову піде про покращення, які настали після створення Виноградівської ОТГ. Але такі покращення настали не для всіх жителів, а лише для тих хто її очолив.

Мабуть жителі села Виноградове добре знають, що до об’єднання сілський голова Шматенко С.В. користувався службовим автомобілем ДЕО Ланос. І ось коли Виноградівська громада зажила б заможно і всі проблеми було б вирішено, то можливо й потрібно б було придбати за кошти платників податків усієї громади, як винагороду голові ОТГ Шматенку С.В. позашляховик.

Однак, які покращення настали від об’єднання у с Тарасівка або Брилівка? Думаємо кожен читач, висновки зробить сам, а от у голови Виноградівської ОТГ Шматенка С.В. покращення вже відчуваються, мабуть після обрання його головою ОТГ вже не престижно їздити на ДЕО Ланос, тому ним придбано позашляховик РЕНО Дастер вартістю майже 500 000 грн.

Напевно престиж голови Виноградівської ОТГ стоїть на першому місці у порівнянні з безліччю тих проблем, які є сьогодні у жителів громади і на вирішення яких потрібні кошти.

А кошти потрібні! Це і ремонти у школах, ремонти у садочках на які жителі громади здають добровілні внески. Це і поховання батька одного з атовців ОТГ, на яке збирали гроші з підприємців і ще безліч інших проблем.

Для голови ОТГ Шматенка С.В. головніше особисті гаразди та статки, а проблеми громади його не цікавлять!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.