Новини
2.7K

Захмарна заробітна плата голови Виноградівської ОТГ Шматенка


Дорогі читачі наше видання вже не одноразово висвітлювало діяльність Виноградівської ОТГ та її посадових осіб.
Мабуть жителі громади погодяться, що з об’єднанням змін на краще, особливо для села Тарасівка та селища Брилівка не відбулося.
Як ми вже повідомляли раніше, для певних посадових осіб ОТГ такі покращення вже настали, як приклад наші попередні публікації про дороговартісні придбання головою ОТГ  службового авто вартістью майже півмільйона гривень.
Сьогодні  в нашій публікаціїї мова вже піде про заробітну плату голови Виноградівської ОТГ Шматенка С.В., яка за мірками простих жителів громади є просто захмарною!
У декларації поданою Шматенком С.В. до НАЗК його заробітна плата за 2018 рік становила 300 тисяч 360 грн. Що за місяц становить трохи більше 25 000 грн.


Як приклад в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун отримала за 2018 рік заробітну плату у розмірі 353 983 грн.


Тобто голова ОТГ Шматенко С.В. отримує заробітну плату майже як у Міністра.
Якщо Уляною супрун проводилися реформи та зміни, то на відміну від в.о. Міністра охорони здоров’я, які реформи та зміни у Виноградівській ОТГ провів Шматенко С.В. Думаємо питання риторичне!
Постає питання чи заслуговує на таку захмарну заробітну плату голова Виноградівської ОТГ Шматенко С.В.?

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.