Новини
1.2K

Голова земельної комісії Виноградівської ОТГ Коваленко придбав позашляховик

Шановні читачі сьогодні мова знову піде про посадовців Виноградівської ОТГ та їхні статки.
Ми вже писали про одного з них – це голова земельної комісії Виноградівської ОТГ Коваленко Сергій Вікторович.
Так от, як стало відомо нам з власних джерел, нещодавно цей депутат придбав недешевий позашляховик Форд Куга 2017 року випуску об’ємом двигуна 1.5 л, і всі казки про те, що нібито позашляховик належить не йому є дійсно казками, оскільки він зареєстрований безпосередньо на голову земельної комісії.
Ринкова вартість такого авто на даний момент складає приблизно 27 000 $, або 700 000 грн.


Нагадаємо, що раніше ми вже писали, про Коваленка С.В. і про його декларації, так от такі готівкові кошти у його декларації не вказані.
Постає питання звідки ж взялися такі кошти у розмірі 700 тис грн у цього чиновника, та чи не пов’язано це з його посадою голови земельної комісії Виноградівської ОТГ?

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.