Без категорії
1.3K

Продаж статусу Брилівки посадовцями ОТГ

Шановні читачі сьогодні мова знову піде про “клоунаду” в Виноградівській ОТГ Олешківського району, яку влаштували голова ОТГ Шматенко С.В. разом з в.о. старости селища Брилівки Медведєвою І.Г. щодо зміни статусу смт Брилівка.

Нагадаємо, що 26 червня 2019 року у селищному будинку культури у Брилівці пройшли громадські слухання про зміну категорії (статусу) смт Брилівка Виноградівської сільської ради. Відповідальним за це питання був перший заступник Виноградівського сільського голови Бідашку А.Д., якого окрім премій та земельних ділянок у громаді взагалі нічого не цікавить.

Так от, який відповідальний такий і результат, жителі селища Брилівка були категорично проти зміни статусу селища й не підтримали ініціативу Виноградівської ОТГ.

Обгрунтовуючи зміну статусу селища Брилівки, представники Виноградівської ОТГ посилалися на те, що селище міського типу не має права на отримання інфраструктурної субвенції і для Брилівки у разі не зміни статусу може бути втрачено близько 2 млн грн.

Жителі Брилівки мабуть пам’ятають, як теперішній голова ОТГ Шматенко С.В. та в.о. старости селища Брилівки Медведєва І.Г. вмовляли брилівчан на об’днання Брилівки, Тарасівки та Виноградове й обіцяли золоті гори.

Хочемо зазначити, що на час об’єднання Виноградівської громади  вже діяв Закон України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, який не передбачав інфраструктурної субвенції для селищ.

Тобто об’єднуючи місцеві ради в одну громаду Шматенку С.В., Бідашку А.Д. та Медведєвій І.Г. було достоменно відомо що Брилівка у своєму статусі не отримає інфраструктурну субвенцію взагалі.

Нам зрозумілий “інтерес” від об’єднання Шматенка С.В. та Бідашко А.Д., а саме: по-перше вони стали місцевими “князьками” усіх земельних ділянок громади, по-друге отримали змогу залучити на Тарасівку та Виноградове інфрастуктурну субвенцію, з якої отримати ще й “відкат”.

Не зрозумілою була позиція на той час голови Брилівської селищної ради Медведєвої І.Г., яка знала, що селище Брилівка не отримає жодної копійки інфраструктурної субвенції, мабуть яхти та скутери стали переконливим фактором у об’єднанні Брилівки.

І ось зараз, після більше ніж двох років існування Виноградівської ОТГ, коли отриманні за цей час кошти інфрастуктурної субвенції вдало “роздеребанені” місцевими “князьками”, а апетити залишилися ті ж самі, ці місцеві махінатори згадали, про можливість отримання наживи та коштів за для задовлення своїх апетитів за рахунок зміни статусу селища Брилівка.

Постає питання, чому ці досвідченні управлінці не робили цього раніше? Мабуть коштів було достатньо для задовлення своїх власних потреб? Але коли “кришувати” своїх “друзів”, які обробляють землі громади незаконно й не платять жодних податків до бюджету громади, передаючи безкоштовно у власність земельні ділянки торгівлі, результат буде очевидним, кошти врешті закінчаться,  щоб отримати кошти знову потрібно поексперементувати з Брилівкою та її статусом.

Так от, повернемося до самих громадських слухань, які відбулися у Брилівці 26 червня 2019 року, які були провалені їх ініціаторами,  за їх результатами доручено в.о. старости селища Брилівки Медведєвій І.Г. підготувати анкети та вручити депутатам для проведення серед своїх виборців, а також провести опитування у мережі фейсбук з роз’ясненням і за результатами опитування прийняти рішення щодо зміни статусу селища Брилівка.

Чому ми на початку нашої статті писали, що все це дійство є “клоунадою”, тому що питання про зміну статусу віднесено до компетенції громадських слухань, процедуру їх проведень визначає Глава 2.8. Статуту Виноградівської ОТГ, на яких жителі селища Брилівка висловили свою думку, а саме були проти зміни статусу селища.

Але, досвідчені циркачі-управлінці вирішили провести нічим не передбачене анкетування та голосування у мережі фейсбук. Цікаво як ці горе-управлінці, будуть визначати у мережі фейсбук хто з тих, що віддав свій голос “за” чи “проти” є жителем селища Брилівка, та чим це підвердити. Пропонуємо краще поставити хрестики на громадському туалеті й визнати, що жителі селища згодні змінити статус Брилівка.

Р.s. Мабуть голова Виноградівської ОТГ Шматенко С.В. зі своїми поплічниками бояться профукати своїх два мільйони гривень з яких отримають відкат!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.