Новини
2.4K

Відділ освіти Виноградівської ОТГ закуповує добрива

Шановні читачі хочемо Вам розказати  дивну історію про те, як відділ освіти, культури та спорту Виноградівської ОТГ проводить закупівлі в системі “Прозоро”аміачної селітри та нітроамофоски.

Жителі Виноградівської ОТГ знають, що на всіх “хлібних” місцях у громаді працюють родичі Шматенка С.В. та наближені до нього особи.

Не став виключенням і відділ освіти, культури та спорту, який очолює його родичка Джуль О.М.

Виноградівська ОТГ дуже вміло дає роз’яснення, як жителям громади так і місцевим депутатам про те, що робота закладів освіти ОТГ ведеться планомірно, а не стихійно.

Всім жителям села Виноградове давно відомо, що найбільше, що цікавить Шматенка С.В., це його земля, врожаї, та нерухомість, а оскільки вся робота відділу освіти ведеться планомірно, а не стихійно, то цей відділ намагався придбати аміачну селітру та нітроамафоску на суму 1 млн 95 тис грн.

Мабуть начальник відділу освіти, за гроші платників податків намагалася придбати добрива, для свого родича голови ОТГ Шматенка С.В., але навіть й на це не вистачило розуму, оскільки тендерна документація на придбання цього добрива була затвердженна взагалі іншою юридичною особою, а саме Таврійським університетом.

Нажаль для відлілу освіти, один із можливих учасників торгів вчасно второпав цю оборудку чиновників ОТГ та зробив зауваження.

У зв’язку з чим, тендерний комітет відділу освіти Виноградівської ОТГ був вимушений відмовитись від купівлі добрив для свого “патрона” Шматенка С.В.

 

Ось так у Виноградівській ОТГ проводяться закупівлі та використовуються кошти громади!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.