Без категорії
2.1K

Черговий факт розкрадання бюджетних коштів посадовими особами Виноградівської ОТГ

Шановні читачі сьогодні сьогодні у нашій статті мова знову піде про публічні закупівлі, які здійснює Виноградівська сільська рада.

Так от Виноградівська сільська рада Олешківського району, в особі її голови Шматенка С.В. 23 лютого 2018 року уклала Договір підряду №1-2 де виступила замовником робіт поточного ремонту приміщень актового залу будівлі сільської ради. Підрядником цих робіт було приватне підприємство “Ексім АВ”.

Згідно пункту 3.1. умов Договору вартість ремонту приміщень актової зали становила: 151 104 грн, у тому числі Єдиний податок 5%, який становив 7555,20 грн.

На перший погляд все нібито вірно, але….

Далі починаються цікаві речі, до укладеного Договору у березні місяці укладається додаткова угода № 1, яка також підписана головою Шматенком С.В., але як видно нижче на фото, ця додаткова угода датована 16 березня 2017 року, тобто раніше ніж сам основний договір і замовником вже за цією додатковою угодою є Тарасівська сільська рада, а не Виноградівська???

Але й це ще не все, як то кажуть апетит приходить під час їжі і от сторони за Договором змініють й ціну Договору, більш ніж на 8 000 грн (цікаво те, що у всіх договорах фігурують одні й ті ж суми, як було з дитячим майданчиком), які мабуть осіли у кишені підписанта договору.

Цікавим у додатковій угоді є й обрахунок Єдиного податку у розмірі 5% від суми Договору, який вже становить чомусь 46 231,25 грн? Що значно перевищує 5%.

Ось так, “планомірно”, як пишуть самі про себе чиновники Виноградівської ОТГ, кошти жителів громади перетікають за допомогою фіктивних додаткових угод до їх кишень!!!

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.