Без категорії
1.9K

Депутат Виноградівської ОТГ Коваленко порушив антикорупційне законодавство

Шановні читачі сьогодні мова знову піде про депутата Виноградівської ОТГ Коваленка Сергія Віктровича.
Ми вже писали про те, що нещодавно цей депутат придбав недешевий позашляховик Форд Куга 2017 року випуску об’ємом двигуна 1.5 л.

Ринкова вартість такого авто на даний момент складає приблизно 27 000 $, або 700 000 грн.

Так от відповідно до статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування повинні повідомляти про суттєві зміни у майновому стані, якщо отримали доход, придбали майно на суму, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня відповідного року, що станом на 01 січня 2019 року становить 96050 гривень.

Як бачите, вартість автомобіля, який придбав голова земельної комісії Виноградівської ОТГ Коваленко С.В. значно перевищує суму 96 050 гривень.

Отже суб’єкт декларування Коваленко С.В., був зобов’язаний протягом 10 днів, з дня придбання автомобіля, повідомити про це Національне агенство з питань запобігання корупції, але зазначених вимог Закону не виконав та не надіслав повідомлення (повідомлення відсутнє в реєстрі НАЗК), чим допустив корупційне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 172-6 КУпАП.

Р.s. Сподіваємось, що уповноважені органи нададуть правову оцінку з приводу неподання депутатом Коваленко С.В. повідомлення до НАЗК про суттєві зміни у його майновому стані!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.