Новини
948

”Футболізація” Херсонщини опинилася ”під прицілом” правоохоронців

Будівництвом спортивних майданчиків на території Херсонської області зацікавилися правоохоронні органи. Точніше «під прицілом» стражів правопорядку опинилася компанія ТОВ «Інтергупп Юг», яка у минулому році отримала понад 20,5 млн грн бюджетних коштів. Саме на таку суму було укладено 14 договорів на будівництво спортмайданчиків між даною компанією та департаментом будівництва Херсонської ОДА.

«Схема даної компанії полягає у тому, що у своїй діяльності підприємство використовує інші компанії, які мають ознаки фіктивності. При цьому у їх відношенні були порушенні кримінальні провадження за статтею фіктивне підприємство. Також було встановлено, що вони є учасниками транзитно-конвертаційних схем. За даним фактом порушені кримінальні провадження. Наразі слідчі дії тривають», – повідомив перший заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області Дмитро Сосинович.

Нагадаємо, що журналістам вдалося з’ясувати, що «дивним чином» компанія, яка була заснована два з половиною місяці до початку будівництва футбольних майданчиків, отримала із бюджету близько 19 млн грн. Також серед засновників «Інтергупп Юг» вдалося знайти достатньо цікавих особистостей.

В Олешках реалізацією цих проектів із гордістю займались Кравченко-Скалозуб та Євген Рищук. Червоні стрічки, вельможно позуючи перед власними журналістами, перерізали теж вони. 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.