Без категорії
2.5K

Знущання чиновників Виноградівської громади над захисником ДАПу

На фот В.Кульчицький

Сьогодні у нашій статті піде мова про колишнього захисника ДАПА, безстрашного водія БМП, який не чекав наказів зі штабів для планового постачання до терміналів боєприпасів та провізії, а сідав за кермо свого БМП та віз під щільним обстрілом ворога воду, харчі, речі для наших військових, бо знав, що вони там цього вкрай чекають.

Віталій Кульчицький, колишній боєць 93 бригади, батько 4 дітей, тричі горів у БМП, в нього прострелений хребет, плече, нога та від контузії в голові з’явилась кіста, яка постійно росте.

Це людина, яка віддала своє здоров’я за незалежність нашої країни, за те, щоб на не окупованій території країни був мир, а те лихо, яке зараз відбувається в ОРДЛО не прийшло на нашу Херсонщину.

Але повернувшись до рідної Брилівки, яка нещодавно увійшла до Виноградівської об’єднанної територіальної громади, Віталій сподівався на пошану та підтримку від своїх земляків, але не так сталося, як гадалося.

Ось тут і почалося…

Віталій Кульчицький на собі відчув “всю повагу” від ненажерливих можновладців Виноградівської ОТГ, які за час перебування на своїх посадах вже втратили людські цінності та гідність.

Виноградівський сільський голова Шматенко С.В.

Так голова Виноградівської ОТГ Шматенко С.В. пообіцяв Віталію, що придбає за рахунок коштів міцевого бюжету йому житло, для передачі останньому у власність. Те що голова ОТГ є непорядним до своїх обіцянок, то всі жителі громади давно знають, він завжди обіцяє багато і все кому що потрібно, але ж ніколи нічого не виконує, але щоб так вчинити з людиною героєм, як Віталій, такого ніхто не чекав.

І ось кіборга ДАПу Віталія, як то кажуть, пустили по великому колу.

Майже рік голова Шматенко С.В. розказував Віталію “анекдоти” про неможливість придбання для нього житла.

Але коли терпець Віталія вже урвався, і він запросив до сільської ради своїх побратимів та журналістів, боячись розголосу і резонансу, Шматенко С.В. знаходить “схему” придбання та передачі житла Віталію, але не у власність, а у тимчасове користування, мотивуючи тим, що передача у власність цієї нерухомості є неможливою.

Та чи дійсно такої можливості не було? Чи це просто вкотре голова громади показав своє нутро?

Наше видання звернулося до правників з приводу цієї ситуації що склалася. Нам пояснили, які наслідки надання відмчого житла у користування.

Наслідки дуже зрозумілі, житло є власністю громади і коли стануть повнолітніми діти Віталія і відпадуть підстави для перебування його сім’ї у соціальному житлі, воно буде передано наступному наймачу!

Але вихід все одно був, сільська рада могла надати Віталію кошти у вигляді матеріальної допомоги, за які він би і придбав житло і став би його повноцінним власником. Тим паче В.Кульчицький вистраждав його у боях на сході України, й віддав за Україну найцінніше своє здоров’я.

Небажання допомогти “кіборгу” Донецького аеоропорту, та ігнорування його проблем, вже й після передання житла Віталію у найм, знайшло продовдження вже у серпні цього року.

На фото перший заступник Виноградівського сільського голови А.Бідашку

Перший заступник Виноградівського сільського голови Бідашку А.Д. та в.о. старости Брилівка Медведєва І.Г. тиснуть на В.Кульчицького з метою підписання нових незрозумілих угод на житло, у яких зазначені дати, які ще не настали!

Ось з таким настроєм зустрічає державне свято – День незалежності нашої держави – кіборг Віталій Кульчицький, який ризикуючи своїм життям захищав таких непорядних чиновників Виноградівської ОТГ, яких крім земельних ділянок для своїх родичів нічого не цікавить.

Р.s. Ганьба таким чиновникам Виноградівської ОТГ, чи може вони чекають “руського міру”?  А Віталій Кульчицький відзначив, що його не зламати і правда переможе!

Слава Україні!!!

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.