Новини
1.2K

В Олешківському районі працівники поліції вилучили кущі конопель на суму 250 000 гривень

Працівники Олешківського відділення поліції провели санкціонований обшук на території домоволодіння 23-річного жителя одного з сіл. У теплиці оперативники виявили кущі конопель заввишки від одного метру до трьох. Біля кожного куща була табличка із назвою сорту.
Власник насаджень пояснив, що вживає наркотики і виростив коноплі для себе. Насіння різних елітних сортів замовив через інтернет і заплатив за це тисячу гривень. До кущів було підведене крапельне зрошування.
Як повідомив начальник Олешківського відділення поліції Сергій Ященко, вартість вилучених кущів конопель за цінами «чорного ринку» складає приблизно 250 тисяч гривень. Наркорослини вилучені, їх зразки направлені на експертизу.
Також в будинку фігуранта поліцейські вилучили канабіс та саморобні пристрої для куріння коноплі. Відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ч.1 ст.310 КК України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.