Новини
1.1K

Олешківські поліцейські встановлюють особу яка незаконно зрізала дерева акації


Олешківські поліцейські встановлюють особу чоловіка, який незаконно спилив дерева акації

Сьогодні приблизно о 06:00 під час патрулювання поблизу с.Козачі Лагері працівники Олешківського відділення поліції побачили мотоцикл з коляскою, у якій були складені спиляні дерева акації. Неподалік знаходився чоловік, який одразу втік, помітивши правоохоронців.
Наразі працівники поліції встановлюють місце незаконної вирубки деревини та проводять заходи по встановленню власника мотоцикла для притягнення його до відповідальності. Мотоцикл вилучено та поміщено на спеціальний майданчик для тимчасового утримання транспортних засобів, деревина вилучена.
Поліція Херсонщини продовжує проводити заходи, направлені на недопущення незаконної вирубки лісових насаджень та притягнення до відповідальності причетних до цього осіб.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.