Без категорії
1.8K

Чому районний військовий комісар Панасюк захищає посадовців Виноградівської ОТГ

Шановні читачі, сьогодні у нашій статті мова знову піде про можновладців Виноградівської об’єднаної територіальної громади, їх захисниками з Олешківського райвійськомату та знущання над захисником Донецького аеропорту Віталієм Кульчицьким.

Хочемо нагадати знову, що голова Виноградівської ОТГ Шматенко С.В. пообіцяв Віталію, що придбає за рахунок коштів міцевого бюжету йому житло, для передачі останньому у власність.

Майже рік голова Шматенко С.В. розказував Віталію “анекдоти” про неможливість придбання для нього житла.

Житло для Віталія все ж таки було придбано, але не у власність, а у тимчасове користування, мотивуючи тим, що передача у власність цієї нерухомості є неможливою.

Фактично Віталію надали відомче житло, яке є власністю громади і коли відпадуть підстави для перебування його сім’ї у соціальному житлі, воно буде передано наступному наймачу!

Проконсультувавшись з правниками Віталій зрозумів, що його й надалі дурять можновладці Виноградівської ОТГ, й він вирішив звернутися за допомогою до голови Херсонської ОДА Ю. Гусєва.

Довідавшись про це, Виноградівський сілський голова Шматенко С.В. дуже занервував й вирішив знайти нові шляхи ошукування захисника ДАПУ, але розуміючи, що В. Кульчицький більше не повірить його “пустим обіцянкам”, Шматенко С.В. залучає до переговорного процесу районного військового комісара Панасюка С.

І все начебто й вірно, адже С.Панасюк відправляв В. Кульчицького в зону АТО й повинен був захистити Віталія, але все вийшло навпаки.

Військовий комісар почав вмовляти В.Кульчицького “зам’яти” все по тихому без розголосу й не подавати позовів до суду на такі дії Виноградівського сільського голови.

Тоді у Віталія це викликало великий подив, чому військовий посадовець встав на захист чиновників Виноградівської ОТГ.

Але сьогодні захисник ДАПУ зрозумів справжню причину цього захисту,  і виклав в соціальній мережі фейсбук проект рішення Виноградівської сільської ради про передачу районному військовому комісару Панасюку С. у власність земельної ділянки площею 2. 00 га це мабуть така плата за “посередництво” від голови Виноградівської ОТГ Шматенка С.В.

P.s. За інсайдерською інформацією, це не перший розрахунок голови Виноградівської ОТГ землями комунальної власності громади, за порушення законодавства або за вирішення “важливих питань”.

 

 

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.