Новини
1.4K

Житель села Козачі Лагері затриманий за незаконну вирубку лісу

Як розповів начальник Олешківського відділення поліції Сергій Ященко, під час патрулювання мобільна група з числа поліцейських та лісників помітили автомобіль «Нива» з причепом, який на 258 км автодороги Одеса – Мелітополь виїхав з лісу на трасу та направився в напрямку с. Козачі Лагері. Причеп до транспортного засобу був завантажений деревиною. Отже його наздогнали для перевірки.

Як з’ясувалося 36-річний місцевий житель спиляв дерева без дозволу. В причепі знаходилися стовбури акації, розпиляні на 16 частин довжиною 160 см. Автомобіль з причепом та деревиною вилучені та доставлені на спецмайданчик для тимчасового тримання транспортних засобів. Попередня правова кваліфікація правопорушення – ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Санкція статті передбачає покарання починаючи від штрафу в сумі 17000 гривень, аж до позбавлення волі на строк до 3 років.

Поліція Херсонщини продовжує вживати заходи з протидії незаконного видобутку лісосировини та просить громадян, які володіють інформацією про місця незаконної порубки дерев та осіб, які займаються такою діяльністю, телефонувати за номером «102». Анонімність гарантується.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.