Новини
497

В Олешківському районі викрали автомобіль

В Олешківське відділення поліції звернувся 62-річний житель Херсона. Він розповів, що невідомі незаконно заволоділи його автомобілем «ВАЗ – 21111» з причепом, який він залишив біля лісу в Олешківському районі.

Поліцейські з’ясували, що потерпілий приїхав в ліс збирати гриби та на декілька годин залишив автівку на узбіччі. Але не запам’ятав, де саме припаркував авто. Тож точного місця зникнення автомобілю заявник не знає.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості кримінального правопорушення за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».

Шановні громадяни!  Якщо ви володієте інформацією, яка допоможе поліції у розшуку автомобіля «ВАЗ-21111», звертайтеся за телефонами Олешківського відділення поліції: 055-422-13-87, 066-828-76-32 або «102». Анонімність гарантована.

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.