Без категорії
1.7K

Виноградівська ОТГ пасе задніх

Шановні жителі Виноградівської ОТГ, мабуть багато хто з Вас знайомився з інформацією викладеною на офіційному сайті Виноградівської ОТГ та в мережі фейсбук.

Згідно цієї інформації Виноградівська ОТГ досягла неабияких успіхів в розвитку, а інші громади нашої держави просто пасуть задніх у порівнянні з Виноградівською громадою.

Зі слів голови ОТГ Шматенко С.В. Виноградівська громада майже перетворилася на силіконову долину.

Але гарні промови Виноградівського сільского голови Шматенка С.В. та інформаційні сайти ОТГ, які його постійно вихваляють і фінансово-аналітичні показники, то є різні речі.

Так експерти Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International підготували аналітичні показники, які характеризують виконання бюджетів 806 ОТГ за січень-вересень 2019 року у розрізі кожної з 24 областей.

Експерти порівняли фінансові показники ОТГ кожної області. Показники в межах кожної області систематизували за чотирма групами:

  1. Доходи на душу населення (співвідношення обсягу надходжень доходів загального фонду без трансфертів до кількості мешканців відповідної ОТГ);
  2. Рівень дотаційності бюджетів (співвідношення обсягу базової чи реверсної дотації до суми доходів загального фонду ОТГ без урахування субвенцій з державного бюджету);
  3. Питома вага видатків на утримання апарату управління у фінансових ресурсах ОТГ (відсоткова частка видатків на утримання апарату управління органів місцевого самоврядування у сумі доходів загального фонду без урахування трансфертів з державного бюджету);
  4. Питома вага заробітної плати у видатках загального фонду (відсоткова частка проведених із загального фонду бюджету видатків на заробітну плату з нарахуваннями до обсягу видатків загального фонду бюджету без урахування трансфертів, перерахованих з бюджету ОТГ до інших бюджетів).

На слайдах нижче ви можете ознайомитись з окремими показниками виконання місцевих бюджетів 28 ОТГ Херсонської області за 9 місяців 2019 року.

Як ви бачите на слайдах, доходи загального фонду бюджету Виноградівської ОТГ на 1-го мешканця за 9-ть місяців цього року становлять 1 224,5 грн.

За цим показником Виноградівська ОТГ посіла останнє місце серед усіх 28 громад нашої області.

Також Виноградівська ОТГ, за цей період, є найбільш дотаційною з усіх 28 громад Херсонської області.

Рівень дотаційності склав 40,5 %.

За те, у витратах на утримання чиновників Виноградівська ОТГ не пасе задніх.

Проїдання коштів чиновницьким апаратом Виноградівської ОТГ складає 32,4% від доходів загального фонду ОТГ і становить більш ніж третину.

Питома вага суми заробітної плати у видатках загального фонду Виноградівської ОТГ за 9 місяців становить 77,3%

Отже, за висновками аналітиків, найнижчий дохід загального фонду бюджету з усіх 28 громад Херсонської області є у Виноградівській ОТГ.

Найвищий рівень дотаційності також за Виноградівською ОТГ.

Враховуючи цю інформацію, можна дійти висновку, що майже за всіма показниками Виноградівська ОТГ пасе задніх, а всі статті про себе “коханих” на офіційному веб-сайті громади і у мережі фейсбук є нічим іншим ніж самопіаром та безпідставними вихваляннями.

Р.s.Чекаємо спростування висновків та цифр експертів від чиновників Виноградівської ОТГ.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.