Новини
774

В Олешківському районі затримали браконьєрів


Під час відпрацювання акваторії Олешківського району працівники відділення поліції в порту «Херсон» спільно з рибоохоронним патрулем викрили двох чоловіків, які займалися браконьєрством.
Як розповів начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков, поліцейські виявили правопорушників в акваторії річки Конка поблизу м. Олешки, які під’їхали на човні до берега та складали виловлену рибу. В ході огляду у чоловіків вилучили сітки, рибу, два мотори та човен.


За даним фактом відкрито провадження за ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України. «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Ведеться слідство.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.