Новини
1.2K

Досудове розслідування по дитячому садку в Козачих Лагерях триває

Нагадаємо, що слідчим відділом Головного управління національної поліції в Херсонській області проводиться досудове розслідування за фактом привласнення бюджетних коштів службовими особами Козачелагерської сільської ради та підрядної організації ПСМНП “Газкотлоспецмонтажналадка” під час виконання ремонтних робіт у дитячому садку “Казка”.

І ось 8 листопада 2019 року слідчим суддею Херсонського міського суду було задоволено клопотання слідчого СУ ГУНП в Херсонській області та надано тимчасовий доступ та можливість вилучити у приміщенні Козачелагерської сільскої ради копії – Актів звіряння з підрядником, виписки з головної книги по рахункам, регістри бухгалтерського обліку.

Досудове розслідування триває. Про результати його розгляду повідомимо додатково.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.