Новини
523

Олешковский лесхоз начинает продажу новогодних елок

В первую очередь предприятие обеспечивает ими школы, детсады, дома культуры и жителей Олешек и Херсона. Заготовка новогодних елок производится при проведении рубок формирования и оздоровления лесов. Продают их на территории лесхоза (Олешки, ул. Софиевская,80) по цене: – до 1 м – 150 грн. – от 1,1 до 2 м – 165 грн.

За незаконно срубленную новогоднюю елку предусмотрена административная и уголовная ответственность и штраф – 966,99 грн. за одно дерево. Об этом сообщает пресс-служба лесхоза.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.