Новини
2.2K

Чергове вилучення документів у Козачих Лагерях

Слідчим відділом Головного управління національної поліції в Херсонській області проводиться досудове розслідування за фактом привласнення бюджетних коштів службовими особами Козачелагерської сільської ради та підрядної організації ПСМНП “Газкотлоспецмонтажналадка” під час виконання ремонтних робіт у дитячому садку “Казка”.

17 грудня 2019 року в чергове, слідчим суддею Херсонського міського суду було задоволено клопотання слідчого СУ ГУНП в Херсонській області та надано тимчасовий доступ та можливість вилучити у приміщенні Козачелагерської сільскої ради копії – Актів звіряння з підрядником, виписки з головної книги по рахункам, регістри бухгалтерського обліку.

Як вбачається з ухвали суду, під час виконання капітального ремонту дитячого садочка “Казка”, виявлено завищення фактичних витрат під час будівництва, а саме під час встановлення металопластикових вікон, металевих дверей, сходів евакуації, розробки грнутів екскаватором, перевезення грунтів, воріт з профнастилу, огорожі з профнастилу, стійок, авторського, технічного нагляду, виконання проекту, витрат на експлуатацію по вказаному об’єкту.

Досудове розслідування на разі триває, про хід його розслідування будемо повідомляти вам додатково.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.