Новини
565

В Олешківському районі поліцейські влаштували свято для дітей

Ювенальні поліцейські обласного главку поліції влаштували яскраве новорічне свято для вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації для дітей. Малечу запросили до Резиденції Діда Мороза в Олешківському районі.
Саме на новорічні свята малеча чекає на диво, здійснення своїх мрій і бажань. А особливо діти, які залишилися без батьківської опіки. Зробити свято по-справжньому незабутнім для такої малечі – обов’язок кожного дорослого.

Поліцейські постійно піклуються про вихованців інтернату. Цього разу вони запросили дітей до казкової Резиденції Діда Мороза.
В резиденції малюки бавилися, співали, танцювали та брали участь у конкурсах. Розважившись, дітей пригостили смаколиками, після чого вони пішли в хатинку Діда Мороза. Там святкові герої привітали хлопчиків та дівчаток зі святом та подарували солодощі.
– Наші співробітники постійно навідують сиріт в інтернатах, особливо перед святами.

Щирі дитячі посмішки та сміх – головна нагорода за нашу роботу, – зазначив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.