Новини
424

Водію який збив велосипедиста амністію скасовано

Інцидент стався в Олешках ще у липні 2015 року за участю водія легкового автомобіля, який перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на двох велосипедистів на вул. Комунарів.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди одному потерпілому заподіяно середньої тяжкості тілесні ушкодження, а інший помер.

У 2018 році Цюрупинський районний суд Херсонської області засудив фігуранта за ч.2 ст.286 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі. Однак, ухвалою Херсонського апеляційного суду від 10 січня 2019 року попередній вирок було змінено та виключено посилання на вчинення фігурантом злочину, у стані алкогольного сп’яніння, що дало підстави для звільнення його від покарання на підставі акту амністії.

Не погоджуючись з таким рішенням апеляційного суду, прокуратура подала касаційну скаргу, внаслідок чого постановою Верховного Суду скасовано ухвалу апеляційного суду, а провадження призначено до нового апеляційного розгляду.

Тепер за вчинене горе-водію загрожує від 3 до 8 років ув’язнення та трирічне позбавлення права керувати транспортними засобами.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.