Новини
504

Житель Олешок зберігав вдома боєприпаси

Працівники Олешківського відділення поліції спільно з оперативниками обласного главку поліції провели санкціонований обшук в помешканні 61-річного чоловіка.

В ході слідчих дій в його кімнаті були виявлені кілька предметів, схожих на: гранати та запали до них, порох, магазини до автомату і пістолету, 60 патронів та інше. Правопорушнику може загрожувати позбавлення волі на 7 років.

Оперативники Олешківського відділення поліції отримали інформацію, що 61-річний житель міста може зберігати у себе вдома боєприпаси.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», працівники поліції провели в квартирі чоловіка санкціонований обшук.

Під час огляду спальної кімнати виявилося, що чоловік незаконно зберігає предмети схожі на: магазини від автомату і пістолету, 60 патронів, корпус гранати РГД-5 і корпус гранати Ф-1 та запали до них, порох, загальною масою 400 грамів та кілька гільз.

Як розповів начальник Олешківського відділення поліції Вадим Ковальчук, правопорушник раніше до кримінальної відповідальності не притягався. Усе вилучене направлено на дослідження в Херсонський експертно-криміналістичний центр.

Встановлюється справжнє походження вилученого та з якою метою правопорушник зберігав заборонені предмети.

Санкція за кримінальне правопорушення, в скоєнні якого підозрюється громадянин, передбачає покарання в вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.