Новини
1.2K

Поліція Херсонщини розшукує свідків розбійного нападу в Олешках

Вчора в чергову частину Олешківського відділення поліції звернулася 42-річна місцева мешканка.

Жінка розповіла, що приблизно о 19:40 на розі вулиць Центральна та Східна до неї ззаду підбіг невідомий чоловік та вдарив у шию електрошокером.

Потерпіла впала на землю, а зловмисник вихопив з її рук сумку, в якій знаходилися гроші та ювелірні вироби.

Поліція звертається із проханням відгукнутись можливих свідків злочину або водіїв транспортних засобів, які в цей час проїжджали з центра в район Житлоселища, а також в сторону заправки «WOG» та мають відеореєстратори, звернутись за телефонами: 095-84-73-802 або «102».

Також зловмисник може бути причетний до пограбування 61-річного чоловіка, яке сталося близько 18:15 в парку міста Олешки.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.